Timpul.md

Actualitate 12 Noiembrie 2018 | 08:37

DECONECTĂRI DE LA REȚEA: Vezi lista adreselor afectate de întreruperea energie electrice

Red Union Fenosa a programat pentru astăzi întreruperi ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:


Chişinău, sectorul Botanica:

bd.Dacia 30/1, Cuza Vodă 16/4 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
bd.Traian 7/1 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Cetatea Albă 2-20, 11-15, Dimineții 28, 37, 41, 51A, 51B, 51V, Liuba Dumitriu 12, 35/1 – în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:
or.Sîngera: str.Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Dealul Leului, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Mitropolit Petru Movilă str-la, Sîngera – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or.Sîngera: str.Bogdan Vodă, Chişinăului, Fîntîna Schinului, Gliei, Ion Neculce, Isnovatului, Memoriei, Mihai Kogălniceanu, Mioriţa, Petru Rareş, Salcîmilor, Şleahul Puhoiului, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Victor Crăsescu, 31 August – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Alba Iulia 160-184, 9999, A.Xenopol 21-31, 22, On.Ghibu 4, 7/1, Suceava 139, Sucevița 9999 – în intervalul de timp între 09:10 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 – în intervalul de timp între 09:20 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:
str.Alexandru cel Bun, Gradinilor, Ion Creangă, Ion Vatamanu, Iurie Gagarin, Izvoarelor, Lacului, Lidia Istrati, Livezilor, Mărţişor, Miciurin, Mihai Eminescu, Nicolae Sulac, Plopilor, Podgorenilor, Podgorenilor str-la, Poieniţei, Renaşterii, Serghei Bogza, Ştefan Vodă, Unirii, Vatra – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Ștefan Vodă, Trușeni, Mihai Eminescu, Luceafărul – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 17:10, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:
str.Bot Mihai, Buiucani, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vierul, Zavoiului – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Buiucani, com.Ghidighici:
str.Ștefan cel Mare 9010, 9019, 9020, 999 – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:
str.Sf.Gheorghe 23A, Truşeni 999 – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Chişinău, sectorul Rîşcani:
str. 8 Martie 74-142, Constructorilor 76-102, 149-193 – în intervalul de timp între 09:10 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Anenii Noi:
s.Bulboaca: str.Bulboaca, Calfa, Cosmonauţilor, Cucorilor, Dacia, Livezilor, Nicolae Dimo, Viilor – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Delacău – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Gura Bîcului – parţial în intervalul de timp între 12:00 – 14:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mereni: str.Alexandru cel Bun, Cobzarilor, Mereni, Unirii, 1 Mai – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Speia, s.Şerpeni – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Basarabeasca:
str. 28 Iunie, 40 Let Pobedî, Grigore Cotovschi, Iujnaea, Karl Marx, Lesnaea, Lev Tolstoi, Moldavskaea, Octeabriscaea, Sovhoznaea, Şkolinaea, Trudovaea, Voczalnaea, Zelionaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Cahul:
s.Găvănoasa – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Giurgiuleşti: str.Grănicerii, Independenţei, Mecanizatorilor, Mihail Koţiubinschi, Moldova, Sadoveanu Mihail, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Sov.Armii, Sovetscaea, Trandafirilor – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Manta – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Cantemir:
s.Constantineşti – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ţiganca – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Vulcăneşti: str. 40 Let Octeabrea, 40 Let Octeabrea str-la, Calinina, Calinina str-la, Comarova, Comsomoliscaea, Gherţena, Gherţena str-la, Iubileinaea, Iurie Gagarin, Lenin, Lev Tolstoi, Maxim Gorki, Miciurin, Novoselova, Plotnicova, Popova, Sov.Armii, Stroitelinîi str-la – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 16:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Dezghingea: str.Enghels, Ogorodnaea, Vlasov str-la, Vlasova – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gaidar: str.A-Gaidarî, Andropova, Drujba, Lesnaea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Călăraşi:
str.Alexandru cel Bun, Alexandru cel Bun 3 str-la, Alexei Mateevici, Alexei Mateevici 2 str-la, Anton Macarenco, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Negruzzi, Constantin Negruzzi 2 str-la, Gavriil Musicescu, Gavriil Muzicescu 1 str-la, Gavriil Muzicescu 2 str-la, Gavriil Muzicescu 3 str-la, Gavriil Muzicescu 4 str-la, Gheorghe Asachi 1 str-la, Ion Sprînceană, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihai Kogălniceanu 1 str-la, Mihai Kogălniceanu 2 str-la, Mihai Viteazul, Mihai Viteazul 1 str-la, Mihai Viteazul 2 str-la, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Dosoftei 3 str-la, Mitropolit Dosoftei 4 str-la, Mitropolit Varlaam, Mitropolit Varlaam 2 str-la, Petru Rareş, Vasile Lupu, Viilor, Viilor 1 str-la, Viilor 2 str-la – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Bahmut, s.Bahmut st. – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:50, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Bravicea – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sadova – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Vălcineț: str. 31 August, Alexandru cel Bun, A.Donici, A.Mateevici, Ciprian Porumbescu, Fîntînilor, M.Eminescu, M.Costin, N.M.Spătaru, P.Rareș, Ștefan cel Mare, Traian, Victoriei – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Căuşeni:
str.Vlad Țepeș, str-la Pietre Vechi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Căinari: str.Alexei Mateevici, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Căinari, Grigore Meşină, Ion Negraia, Trandafirilor – în intervalul de timp 09:00 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Baimaclia – în intervalul de timp 13:20 – 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Sălcuța – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Criuleni:
str. 31 August 1989, s.Zolonceni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Bălăbăneşti – parţial în intervalul de timp între 08:05 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Corjova, s.Cimișeni (cons.juridici) – parţial în intervalul de timp între 09:25 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Dubăsarii Vechi – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mardareuca – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Hînceşti:
s.Bobeica, s.Dahnovici – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cioara – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciuciuleni: str.Alexandru Donici, Ciuciuleni, Dealu Femeii, Drumul Nou, Hodora, Ion Creangă, Izvoarelor, Livezilor, Mihai Eminescu, Mioriţa, Rădiului, Scafaru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tinereţii – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 17:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Fundul Galbenei – parţial în intervalul de timp între 10:15 – 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lăpușna: str. 50 Let Octeabrea, A.Lăpușneanul, Ioana Iakir, Gagarin, Pobeda, Sovetov str-la, Sovetov, Șelepukin – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Sărata Mereșeni – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:
s.Costeşti – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Dănceni: str.Dănceni, Doinelor, Olimpică, Sfîntul Dumitru, Trandafirilor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Suruceni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Leova:
str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Unirii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Victoria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Nisporeni:
s.Bursuc – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Călimănești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:45, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciorești – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Orhei:
str.Ioan Vodă, Ion Neculce, Ion Soltîs, I.Gagarin, Victoria – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pohrebeni – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 17:10, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Slobozia Hodorogea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Străşeni:
str. 1 Mai, 1 Mai str-la, 31 August 1989, 31 August 1989 1 str-la, 31 August 1989 2 str-la, Alexandru Marinescu, Alexandru Marinescu str-la, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Burebista, Ciprian Porumbescu, Ciprian Porumbescu str-la, Curecheru Mihai, Dacia, Decebal, Decebal str-la, Elena Alistar, Gheorghe Madan, Gribova, Grigore Adam, Grigore Ureche, Hotin, Ion Creangă, Ion Creangă str-la, Leonid Şevcenco, Liviu Deleanu, Maria Cibotari, Maxim Gorki, Miciurin, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Milescu Spătaru, Petru Zadnipru, Polihronie Sîrcu, Stepii str-la, Şota Rustaveli, Toma Alimoş, Toma Ciorbă, Trei Ierarhi, Tudor Vladimirescu, Unirii, Valeriu Cupcea, Valeriu Cupcea str-la, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Vlad Ioviţă, Vlad Ţepeş – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Căpriana – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciobanca – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pănășești – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sireți: str.Sireți 999, 9001, 9093 – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Ştefan Vodă:
s.Carahasani: str. 1 Mai, A.Tabacarea, Alexandr Puşkin, Alexandru Cel Bun, Carl Marx, Ciapaeva, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Lenin, Mihail Frunze, Mira, Molodejnaea, Pobeda, Serghei Lazo, Sovetscaea, Suvorova, Zorile – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Popeasca: str.Boris Glavan, Dimitrie Cantemir, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iscra, Iurie Gagarin, Lenin, Livezilor, Miciurin, S.Popeasca, Serghei Lazo, Suvorova, 27 August – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Purcari: str.Boris Glavan, Eliberatorilor, Gastelo, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Lenin, Libertăţii, Maxim Gorki, Purcari, Serghei Lazo, Stefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Taraclia:
s.Samurza: str.Chirov, Mihail Frunze – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Tvardiţa: str.Ciapaeva, Serghei Lazo – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 12:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Tvardiţa: str.Comsomoliscaea, 28 Iunie – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

 

Pe aceeaşi temă

Versiune completă web Înapoi sus